X

Piedzīvojumu ceļojumi

Izceļošana un atgriešanās Latvijā no 16.06.:
VAKCINĒTAJIEM / IZSLIMOJUŠIEM:
 • nebūtiska ceļošana atļauta
 • nepieciešams aizpildīt Covidpass apliecinājumu (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli)
 • ar sertifikātu jāapliecina vakcinācijas esamība (vismaz 15 dienas kopš kursa pabeigšanas) / izslimošanas fakts (līdz 180 dienām)
 • pašizolācija, atgriežoties no ES vai EEZ valstī, Šveices vai Apvienotajā Karalistes, zema riska trešajām valstīm, nav jāievēro
NEVAKCINĒTAJIEM / NEIZSLIMOJUŠIEM:
 • nebūtiska ceļošana atļauta (izņemot uz augsta riska trešajām valstīm)
 • nepieciešams aizpildīt Covidpass apliecinājumu (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli, jāapliecina negatīva testa esamība, kur nepieciešams)
 • Covid-19 PCR tests jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās izceļošanas
 • atgriežoties Latvijā no ES vai EEZ valstīm vai Šveices, zema riska trešajām valstīm, tests nav jāveic, ir jāievēro 10 dienu pašizolācija 
 • atgriežoties Latvijā no augsta riska trešajām valstīm (t.sk. ES un EEZ augsta riska valstīm), tests ir jāveic, ir jāievēro 10 dienu pašizolācija
 • Covid-19 PCR testi jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās ieceļošanas/izceļošanas (negatīvs rezultāts jāuzrāda pirms iekāpšanas pasažieru pārvadātāja transportlīdzeklī)
Papildu informācija>> un saites uz Covidpass>>, Re-Open EU>>Sertifikāts >>, Pašizolācija >> vai jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.

 

Krievija un Norvēģijas Arktiskais loks ziemas brīvdienās. Luksus ekspresis

Piedzīvojumu ceļojumi, Luxury Collection by Estravel, Dzelceļš, Speciālie piedāvājumi, Kāzas un romantiskie ceļojumi
1
11
Maskava
Norvēģija, Krievija
29.12.2020. – 09.01.2021. un 29.12.2021. – 09.01.2022.
līdz vietu pieejamībai
no  11395 €
Izbaudiet ekskluzīvu “viss iekļauts” ceļojumu pa dzelzceļu ar privāto Golden Eagle, nakšņojot luksus klases kupejā un Four Seasons 5* (vai līdzīgās) viesnīcās. Tūres laikā jūs apmeklēsit skaistākās Krievijas pilsētas, iespējams, redzēsiet polārblāzmu, sagaidīsiet Jauno gadu Suzdaļā, bet pareizticīgo Ziemassvētkus – Karēlijā un Sanktpēterburgā.
 
Luksus klases “viss-iekļauts” ceļojums ar vilcienu
Maskava - Vladimira - Suzdaļa - Murmanska - Kirkenes -
Niķelis, Murmanska - Petrozavodska - Sanktpēterburga
29.12.2020. – 09.01.2021. no 11395 €
29.12.2021. – 09.01.2022. no 13595 €
Maskava, Krievija. Pēc ielidošanas Maskavā jūs tiksiet nogādāti luksus klases viesnīcā (5* Four Seasons Moscow vai līdzīgā), kas atrodas pie Sarkanā laukuma un tur pavadīsiet vienu nakti. Vakarā kopīgās vakariņās satieciet savus ceļabiedrus. Pēc vakariņām varat pastaigāt pa naksnīgo pilsētu, doties slidot, iegriezties kādā tirdziņā. Nākamajā rītā apmeklējiet slaveno Sarkano laukumu un apskatiet tam piegulošo ēku arhitektonisko sajaukumu – tur ir gan katedrāle, vai slavenais GUM lielveikals, gan Kremlis un Ļeņina mauzolejs. Ekskursijas laikā jūs apskatīsiet arī interesantākās Maskavas metro stacijas.

Vladimira un Suzdaļa, Krievija. Vladimiras vēsturiskais centrs radies ap 990. gadu un tas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta. Pilsētas lielākais dārgums ir Uspenskas katedrāle, kas celta laikā no starp 12. līdz 15. gadsimtam un ir lielākā Rietumeiropā. Tā ir viena no skaistākajām pasaulē un šeit tika kronēti daudzi Krievijas cari. No Vladimiras dodieties uz Susdaļu – 1024. gadā dibinātu nocietināto pilsētu, kuras mūri ir lieliski saglabājušies. Šeit apmeklējiet Sv. Jefīmija klosteri, kur dzirdēsiet mūkus dziedam. Pēc tam dodieties izbraucienā ar zirgu vilktām kamanām, kad varēsiet izbaudīt gan pašu braucienu, gan dabas skaistumu, bet vakarā kopīgās svētku vakariņās sagaidiet Jauno gadu.

Murmanska, Krievija. Jaunā gada pirmajā dienā jūs turpināsiet ceļojumu ar vilcienu uz Murmansku un varēsiet relaksēties. Izbaudiet nesteidzīgas brokastis, atpūtieties savā kupejā, dodieties uz bāra vagonu, vērojiet, kā mainās daba, pamazām iebraucot aiz Arktiskā loka. Ja veiksies, vakarā varēsiet vērot polārblāzmu. Pēc ilgāka brauciena jūs nonāksies Murmanskā, kas atrodas pusceļā no Maskavas līdz Ziemeļpolam. Kā jau daudzas Kolas pussalas pilsētas, tā aizsākās kā neliels Arktiskais tirdzniecības punkts un attīstījās par atbalsta osta un pilsētu, un ir dibināta 1916. gadā. Pateicoties siltajai Golfa straumei, osta ir atvērta cauru gadu. Šeit jūs apmeklēsiet Muzeju Kodolieročieris "Lenins" – vecu kuģi, kas pats par sevi ir viena liela ekspozīcija. Turpiniet ceļu tālāk aiz Polārā loka.

Kirkenes, Norvēģija. No rīta vilciens būs ieripojis Nikeļas stacijā. Jūs gaida 90 minūtes ilgs autobusa transfērs pāri Krievijas robežai uz Kirkenes pilsētu Norvēģijā, kur viesnīcā pavadīsiet 2 naktis (Thon Hotel vai līdzīgā). Apmeklējiet maģisko Sniega viesnīcu (Snow Hotel), kas atrodas 15 km ārpus Kirkenes. Šeit varēsiet iebaudīt dzērienus Sniega bārā, apskatīt ledus skulptūras un gleznas, kā arī nobaudīt tradicionālos ēdienus Sniega viesnīcas restorānā Hoyloftet. Pievakarē dodieties ekskursijā polārblāzmas vērošanai. Ja debesis būs skaidras, ekskursiju pavadīs arī astronoms, kurš dalīsies savās zināšanās. Pēc izvēles Kirkenes, meklējot ziemeļblāzmu, varat izbraukt ar sniega motociklu vai suņu pajūgu (par papildu maksu ar ierobežotu pieejamību, kā arī ir atkarībā no laika apstākļiem). Pēc vēlēšanās jums ir arī iespēja pavadīt nakti Sniega viesnīcā (pakalpojums rezervējams iepriekš). Šajā gadījumā, tā kā viesnīcā tiek uzturēta -5 C° temperatūra, jūs tiksiet nodrošināti ar speciāliem guļammaisiem. Dušas telpas, tualetes un sauna atrodas ēkā blakus viesnīcai. Nākamajā dienā izbaudiet jaunu pieredzi – dodieties makšķerēt karaliskos krabjus. Safari sākumā ar sniega motocikla vilktām kamanām jūs dosieties pāri aizsalušam fjordam (tiks nodrošināts papildu aprīkojums – siltas drēbes un aizsargķiveres), pēc tam jūs redzēsiet, kā zemledus makšķernieki ķer arktiskos karaliskos krabjus (tie mēdzi izaugt līdz pat 15 kg). Pēc tam loms Zvejnieka būdā jūsu klātbūtnē tiks pagatavots un jūs varēsiet baudiet karalisku maltīti un pulcēšanos ap ugunskuru. Pēcpusdienā atgriezieties Sniega viesnīcā, dodieties apskatīt ziemeļbriežus un apmeklējiet lielāko haskiju audzētavu Finmarkā, vai arī dodieties pārgājienā pa Kirkenes ciematu.

Niķeļa, Krievija. No rīta atgriezieties Nikeļā, no kurienes ar vilcienu turpināsiet ceļu uz Petrozavodsku. Braucot cauri Arktiskajai Krievijai, baudiet mainīgo ainavu, ceļabiedru kompāniju un pēcpusdienas tēju ar prjaņikiem.

Petrozavodska, Krievija. Pilsēta plešas gar Oņegas ezeru, kas ir otrais lielākais Eiropā. Šis ir viens no lielākajiem kultūras un industriālais centrs Krievijas ziemeļrietumos un Karēlijas Republikas galvaspilsēta. Dodieties pilsētas ekskursijā, bet pēc tam kopā ar Karēļu folkloras kopu atzīmējiet vakaru pirms Ziemassvētkiem (Sochelnik) un turpiniet ar tradicionālām Ziemassvētku vakariņām. (Ziemassvētki Krievijā tiek svinēti pēc Pareizticīgās baznīcas vecā kalendāra.) Arī svinību un vakariņu laikā, kā jau katrā maltītē, ir iekļauti vīni un citi dzērieni. Nakts braucienā ar vilcienu dodieties uz Sanktpēterburgu.

Sanktpēterburga, Krievija. Šajā dienā jūs redzēsiet, kā Krievijā tiek svinēti Ziemassvētki. Sanktpēterburga jau tāpat ir viena no skaistākajām pasaules pilsētām – ar krāšņām pilīm, iespaidīgiem vēstures pieminekļiem, plašiem bulvāriem un skaistiem tiltiem, taču Ziemassvētku laikā tā ir vēl pārsteidzošāka. Sanktpēterburga ir arī pasaules Baleta galvaspilsēta, tāpēc kādam no vakariem iesakām savlaicīgi iegādāties biļeti uz operas vai baleta izrādi (pēc pieejamības jārezervē vismaz 6 nedēļas pirms izbraukšanas). Viesojoties Sanktpēterburgā, ekskursijas laikā apmeklēsiet Puškinas Katrīnas pili, Ermitāžu – vienu no pasaulē lielākajiem muzejiem, kas atrodas bijušajā caru Ziemas pilī, Sv. Īzaka Katedrāli un Ņevas prospektu. Vakarā pirms pēdējās nakšņošanas ieplānotas kopīgas svētku vakariņas, kad varēsiet dalīties ar saviem ceļojuma iespaidiem, bet nākamajā dienā, ja vien nevēlēsieties pilsētā pavadīt vēl kādu nakti, tiksiet nogādāti lidostā.
Cenā iekļauts
 • transfēri atbilstoši maršrutam, tai skaitā no lidostas un atpakaļ
 • naktsmītnes 11 naktīm – 5* viesnīcas (vai pieejamās labākās), luksus klases kupeja
 • pilna pansija, tai skaitā īpašās vakariņas tūres sākumā un noslēgumā, vīns ēdienreižu laikā
 • dzērieni bāra vagonā – Bar Lounge Car (izņemot Premium vīnu klāstu)
 • ekskursijas gida/grupas vadītāja pavadībā apstāšanās vietās
 • personīgās audio austiņas ekskursijām
 • apkalpošana (pēc nepieciešamības)
 • sertificēta ārsta pakalpojumi vilcienā (pēc nepieciešamības)
 • apkalpošana kupejā, tai skaitā uzkopšana, tējas, kafijas un ūdens piegāde noteiktos laikos
 • portjē pakalpojumi
 • tūres vadītāja pakalpojumi
 • dzeramnaudas (visas dzeramnaudas jau ierēķinātas)
 • izstrādāts maršruts un informatīvs materiāls par apmeklētajām vietām
 • wi-fi (pēc signāla pieejamības)
Noteikumi
 • par ceļojuma apmaksas un anulācijas noteikumiem jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam
 • ceļojums tiek organizēts, ja ir pieteicies noteikts minimālais pasažieru skaits – jautājiet Estravel Latvia
Papildu izdevumi
 • aviobiļetes
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • papildu naktis Maskavā un Sanktpēterburgā, pēc nepieciešamības
 • ceļojuma apdrošināšana
 • Bar Lounge Car Premium vīnu karte
 • izbrauciens ar sniega motociklu vai suņu pajūgu, meklējot ziemeļblāzmu Kirkenes (vietu skaits ierobežots)
 • nakšņošana Kirkenes Sniega viesnīcā
 • operas vai baleta apmeklējums Sanktpēterburgā (biļetes pēc pieejamības jārezervē iepriekš)
 • veļas mazgātavas pakalpojumi
 • personīgie izdevumi
Noderīga informācija
 • vilcienā ir strikta nesmēķēšanas politika

 

 

 

 

 

Invalid Input
Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
69.727306
30.045960
no
11395
bottom logo
   +371 67283300         sales@estravel.lv

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   sales@estravel.lv
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180413-17');