Premium All-inclusive brīvdienas Club Med kūrortos

Tagad jūs varat baudīt All-inclusive (viss iekļauts) kūrortu pakalpojumus nepārmaksājot, jo Club Med piedāvā lieliskas ziemas un vasaras atpūtas iespējas dažādiem vecumiem un interesēm visā pasaulē.
Izvēlieties savu slēpošanas kūrortu Eiropā vai Āzijā, apceļojiet Dienvidāfrikas krastus, atpūtieties eksotiskajās Karību jūras salās vai Indonēzijā, kā arī iepazīstiet skaisto Vidusjūras reģiona un Āfrikas dabu brīvdienu kūrortos Portugālē, Itālijā, Marokā vai, piemēram, Ēģiptē.

Club Med kūrortos jūs gaida neviltota viesmīlība, dažādas izklaides iespējas un, protams, Premium klases atpūta, jo ceļojuma komplektā ir iekļauti arī ēdināšanas un bāra pakalpojumi. Izvēlieties jums atbilstošāko komforta līmeni – no 2 līdz 5 zvaigznēm, luksus klases numuru, kūrorta tipu atpūtai kopā ar ģimeni, draugiem, vai arī divatā romantiskam atvaļinājumam, un jums ne par ko nebūs jāraizējas.

Kas ir pats labākais? – Iegādājoties Club Med atpūtas piedāvājumu, izbaudiet bezrūpīgu atvaļinājumu, jo kūrorta pakalpojumi un aktivitātes ir iekļautas cenā.

Atklājiet priekšrocības, kuras sniedz Premium All-inclusive brīvdienas kopā ar Club Med!