Jaunais gads Vīnē un Eiropas svētku tirdziņi. Luksus ekspresis

Piedzīvojumu ceļojumi, Luxury Collection by Estravel, Dzelceļš, Speciālie piedāvājumi, Kāzas un romantiskie ceļojumi
1
8
Budapešta
Austrija, Čehija, Ungārija, Slovākija
28.12.2020. – 05.01.2021. un 28.12.2021. – 05.01.2022.
līdz vietu pieejamībai
no  9395 €
Izbaudiet ekskluzīvu “viss iekļauts” ceļojumu pa dzelzceļu ar privāto Golden Eagle Danube Express, nakšņojot luksus klases kupejā un Four Seasons 5* viesnīcās. Tūres laikā jūs apmeklēsit daudzas skaistas Eiropas pilsētas, varēsiet apmeklēt Ziemassvētku tirdziņus un sagaidīsiet Jauno gadu Vīnē – vienā no elegantākajām svinībām Eiropā.
 
Luksus klases “viss-iekļauts” ceļojums ar vilcienu
Budapešta - Kestheja - Grāca - Vīne -
Čehu Krumlova - Prāga - Košice - Budapešta
28.12.2020. – 05.01.2021. no 9395 €
28.12.2021. – 05.01.2022. no 10895 €

Ungārija. Ierodoties Budapeštā jūs tiksiet sagaidīti un nogādāti 5* viesnīcā Four Seasons Hotel Gresham Palace pašā pilsētas centrā, kur pavadīsiet divas naktis. Izbaudiet kopīgas vakariņas, kuru laikā iepazīsieties ar citiem ceļotājiem, ar kuriem kopā sagaidīsiet Jauno gadu. Pēc vakariņām varat dodieties pastaigā pa naksnīgo pilsētu, vai arī atstājiet pilsētas iepazīšanu un Ziemassvētku tirdziņu apmeklēšanu nākamajai dienai. Budapešta ir viena no skaistākajām Eiropas galvaspilsētām, kuru šķērso Donavas upe, sadalot to vecpilsētas daļā ar šaurām ieliņām un viduslaiku celtnēm, kas tiek dēvēta par Buda, un Pest – ar visdzīvīgāko ieliņu Váci Utca, Varoņu laukumu un, protams, krāšņo Parlamenta ēku. Trešajā dienā pēc brokastīm uzsāciet ceļojumu ar privāto vilcienu Golden Eagle Danube Express, kur varēsiet pavadīt laiku savā 5* kupejā, bārā un restorānā. Pirmā vilciena apstāšanās vieta ir Kestheja – pilsēta Balatona ezera krastā, kas ir slavena ar grāfa Feštetiča pili un parku ansambļiem. Pēc ekskursijas jūs turpināsiet ceļu uz Austriju.

Austrija. Nakts braucienā jūs šķērsosiet Austrijas robežu un no rīta ieradīsieties Grācā. Jūs gaida ekskursiju pilsētā, kuras laikā apskatīsiet renesanses un baroka stila pilis un parkus. Pēc vēlēšanās dodieties degustēt ķirbju eļļu un vietējo maizi, nobaudiet vīnu, vai arī pavadiet brīvo laiku pēc saviem ieskatiem. Turpiniet ceļu uz Vīni un sāciet baudīt svētku gaisotni. Ierodieties Vīnē un pēcpusdienā jums būs iespēja piedalīties Vīnes valša deju nodarbībā grupā. Vakarā jūs tiksiet gaidīti uz Jaunā gada sagaidīšanas svētku vakariņām un svinībām skaistajā Vīnes rātsnamā, kur spēlēs pasaulslavenais orķestris Wiener Hofball Orchestra. Dejojiet, baudiet lieliskus ēdienus un izmeklētu sabiedrību. Kad pienāks pusnakts, jūs no balkona varēsiet vērot svētku uguņošanu. Nākamajā rītā dodieties izbraucienā ar karieti līdz Palais Coburg – krāšņu Hapsburgu pili, kur ieplānots svētku brančs, kā arī varēsiet noskatīties Vīnes Filharmonijas orķestra Jaungada koncerta tiešo translāciju. Pēc izvēles dodieties apskatīt Šēnbrunnas pili un apmeklējiet svētku tirdziņu. Pēc vakariņām turpiniet ceļu uz Čehiju.

Čehija. Čehu Krumlova ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauts tūrisma galamērķis ar šarmantu vecpilsētu un ir lielisks individuālām pastaigām un brīvā laika pavadīšanai (jūs saņemsiet īsu ievadinformāciju). Atgriezieties vilcienā uz pusdienām un turpiniet ceļu uz Prāgu – Čehijas galvaspilsētu. Šis ir aizraujošs ceļojumu galamērķis ar skaistu arhitektūru, slaveniem tiltiem, klusiem dārziem un upju kuģīšiem. Šī ir viena no labāk saglabātajām Eiropas pilsētām. Jūs gaida ekskursija, vakariņas un privāts klasiskās mūzikas koncerts. Nākamajā rītā turpiniet pilsētas apskati, apmeklējot pilis un katedrāles, un svētku tirdziņus, bet vakariņu laikā uzsāciet ceļu uz Slovākiju.

Slovākija un Ungārija. Turpiniet ceļojumu ar mazāk zināma Eiropas “dārguma”, Košices, apmeklējumu. Šī pilsēta 2013.gadā tika nominēta kā Eiropas kultūras galvaspilsēta. Jūs apskatīsiet ievērojamākās pilsētas vietas, tai skaitā iespaidīgo centrālo laukumu ar 15. un 16. gadsimta celtnēm. Vakarā baudiet kopīgu vakaru un nakts braucienā atgriezieties Budapeštā, kur atkal tiksiet uzņemti jau zināmajā Four Seasons Gresham Palace viesnīcā kopīgām noslēdzošajām vakariņām. Dalieties ceļojumu iespaidos, pavadiet nakti un nākamajā rītā pēc nepieciešamības tiksiet nogādāti lidostā.
Cenā iekļauts
 • transfēri atbilstoši maršrutam, tai skaitā no lidostas un atpakaļ
 • naktsmītnes 8 naktīm – 5* viesnīcas, luksus klases kupeja
 • pilna pansija, tai skaitā īpašās vakariņas tūres sākumā un noslēgumā, vīns ēdienreižu laikā
 • dzērieni bāra vagonā – Bar Lounge Car (izņemot Premium vīnu klāstu)
 • ekskursijas gida/grupas vadītāja pavadībā apstāšanās vietās
 • personīgās audio austiņas ekskursijām
 • apkalpošana (pēc nepieciešamības)
 • sertificēta ārsta pakalpojumi vilcienā (pēc nepieciešamības)
 • apkalpošana kupejā, tai skaitā uzkopšana, tējas, kafijas un ūdens piegāde noteiktos laikos
 • portjē pakalpojumi
 • tūres vadītāja pakalpojumi
 • dzeramnaudas (visas dzeramnaudas jau ierēķinātas)
 • izstrādāts maršruts un informatīvs materiāls par apmeklētajām vietām
 • wi-fi (pēc signāla pieejamības)
Noteikumi
 • par ceļojuma apmaksas un anulācijas noteikumiem jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam
 • ceļojums tiek organizēts, ja ir pieteicies noteikts minimālais pasažieru skaits – jautājiet Estravel Latvia
Papildu izdevumi
 • aviobiļetes
 • papildu naktis Budapeštā, pēc nepieciešamības
 • ceļojuma apdrošināšana
 • Bar Lounge Car Premium vīnu karte
 • veļas mazgātavas pakalpojumi
 • personīgie izdevumi
Noderīga informācija
 • vilcienā ir strikta nesmēķēšanas politika
icon

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
45.359944
25.542589
no
9395