09.04. Lieldienas Tulūzā

Īsi ceļojumi brīvdienās, Ģimenēm ar bērniem, Pēdējā brīža piedāvājumi, Speciālie piedāvājumi
1
4
Rīga
Francija
09.04. – 14.04.2020.
līdz vietu pieejamībai
no  599 €

Tulūza ir ceturtā lielākā Francijas pilsēta valsts dienvidrietumos. To dēvē par rozā pilsētu – te apskatāms rozā ķieģeļiem viduslaikos būvētais vēsturiskais centrs, kā arī par vijolīšu pilsētu, kas ir pilsētas simbols. Tulūzā vijolītes audzē milzīgos daudzumos un no tām gatavo smaržas, krēmus, liķieri, medu, saldumus, kā arī pasniedz sacukurotas. Pilsētā atrodas viena no vecākajām valsts universitātēm, kā arī tā ir Francijas kosmosa, biotehnoloģiskās rūpniecības un aviācijas centrs ar galveno Airbus mītni.

tiešais lidojums un 4 naktis viesnīcā Grand Orleans 3*, brokastis no 599 €
tiešais lidojums un 4 naktis viesnīcā Best Western 4*, brokastis no 649 €
tikai lidojums no 369

Piedāvātās papildu ekskursijas:

09.04. Tulūzas pilsētas ekskursija, 40 € (ilgums: ~ 3 - 4 stundas)
Place du Capitole - Tulūzas pilsētas domes ēka un Saint Sernin bazilika, kas ir lielākā romāņu stila baznīca Eiropā. Jakobīņu katedrāle – būvēta 1230.gadā, tajā apglabāts filozofs un teologs Akvīnas Toms. Iekļauts: krieviski vai angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Jakobīņu katedrālē.

10.04. Sv. Bertrana ciemats un SPA apmeklējums Banjērā de Lušonā, 115 € (ilgums ~ 10.5 stundas)
Sv. Bertrana ciemats atrodas Kominžas kalnos un ir viens no gleznainākajiem Francijā. Tajā atrodas Sv. Marijas katedrāle, kas ir viens no svētceļnieku apstāšanās punktiem ceļā uz Santjago de Kompostellu. Pusdienas restorānā Banjēru de Lušonā un SPA Le Vaporarium – Eiropā vienīgā dabiskā turku pirts un termālie baseini. Svarīgi: SPA apmeklējumam nepieciešamas gumijas čības, peldkostīms (vīriešiem pieguļošas peldbikses, nevis Bermudu tipa šorti) un žetons vai 1€ monēta, lai varētu lietot slēdzamo skapīti. Iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, tai skaitā ūdens un vīns, ieejas maksa Sv. Bertrana katedrālē un SPA apmeklējums.

11.04. Ekskursija uz Airbus ražotni, 35 € (ilgums ~ 4 stundas (ražotnē – 1,5 stundas))
Airbus ražotnes apmeklējuma laikā uzzināsiet par pasaulē lielākās pasažieru lidmašīnas A380 un militārās četrmotoru transportlidmašīnas A400M ražošanu. Svarīgi: Lai varētu ieiet rūpnīcas teritorijā, nepieciešama PASE! (pieteikšanās līdz 27.03.2020.) Iekļauts: transports, ieejas maksa Airbus rūpnīcā, angliski runājoša gida pakalpojumi rūpnīcas teritorijā.

11.04. Kabarē vakars, 55 € (ilgums ~ 5 stundas (priekšnesuma ilgums ~ 1,5 stundas))
Vakariņas, kabarē priekšnesums Brazīlijas noskaņās. Svarīgi: Svētku tērps nav nepieciešams, var doties kājām (brīdinot grupas vadītāju) vai ar metro. Vairāk dzērienu iesspējams pasūtīt par papildu maksu. Iekļauts: metro biļetes, kabarē priekšnesums, bufetes tipa vakariņas, tai skaitā glāze vīna un kafija.

12.04. Ekskursija uz Albī un Cordes-sur-ciel, 95 € (ilgums ~ 10 stundas)
Albī pilsēta, kas 2010. gadā tika iekļauta UNESCO Pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā, Sv. Cecīla katedrāle un tagad Berbie pils, kā arī Vecais tilts pār Tarnas upi. Pusdienas, Cordes-sur -ciel – 1222. gadā uzbūvēta nocietināta mazpilsēta, no kuras paveras plašs skats pāri ielejai. Gaillac vīna darītavas apmeklējums ar degustāciju. Iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Albī katedrālē, vilciens uz/no Cordes-sur-ciel, vīna degustācija, pusdienas, tai skaitā ūdens un vīns.

13.04. Ekskursija uz Karkasonu, 85 € (ilgums ~ 8 stundas)
2500 gadus senās Karkasonas pilsētas centrālās daļas apskate gida pavadībā. Pusdienas un brīvais laiks. Iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, tai skaitā ūdens un vīns.
Cenā iekļauts
 • lidojums no Rīgas, transfēri
 • reģistrētā bagāža līdz 15 kg, rokas bagāža līdz 5 kg
 • 4 naktis viesnīcā
 • brokastis viesnīcā
 • grupas vadītāja pakalpojumi
Noteikumi
 • pirmā iemaksa 200 €
 • Estravel Latvia garantē identisku ceļojuma cenu tai, ko piedāvā ceļojuma organizators
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes
 • izvēlētās ekskursijas
 • automašīnas noma, auto stāvvieta
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
 • piemaksa par vienvietīgo numuru
Noderīga informācija
 • tiešais lidojums
09.04.2020. Rīga 08:50 - 11:30 Tulūza
14.04.2020. Tulūza 00:15 - 04.40 Rīga
 • vidējā gaisa temperatūra: ap 16 C° dienā, ap 6 C° naktī, lietus iespējamība 50 %
icon

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
43.587731
1.429050
no
599