Iepazīstiet Maroku

Piedzīvojumu ceļojumi
1
14
Kasablanka
Maroka
no  1199 €
Iepazīstiet Maroku – izjūtiet senatni staigājot pa Fēsas ielām, dodieties izjādē ar kamieli, izbaudiet saulrietu tuksnesī un ļaujiet, lai jūs apbur Marakešas eksotika.
Piedzīvojums sāksies Kasablankā, kur kopīgas aktivitātes nav paredzētas, tādēļ iesakām ierasties pilsētā iespējami agrāk un apmeklēt, piemēram, iespaidīgo Hassan II mošeju, doties pastaigās pa piekrasti un pilsētas ieliņām, kā arī apskatīt Art Deco arhitektūru. No šejienes nākamajā dienā dodieties uz Tanžeras pilsētu, bet tad turpiniet ceļu uz Čečovenu (Chefchaouen) – burvīgu kalnu pilsētiņu Marokas ziemeļos, kur kultūrā, virtuvē, kā arī valodā jūtama Ziemeļāfrikas, Spānijas, Portugāles un Francijas ietekme. Šeit nākamajā dienā jums būs iespēja pastaigāt pa Rifa kalniem un atklāt Zilās pilsētas noslēpumu. Pēc izvēles apmeklējiet turku pirti, kā arī paviesojieties vietējā audēju darbnīcā. Pēc tam dodieties uz imperiālo pilsētu Meknes, kur paredzēta neliela ekskursija, bet tad jūs gaida senās Romas pilsētas Volubilis drupu apskate, kas ir visai labi saglabājušās līdz mūsdienām. Apmeklējiet Fēsu – vienu no lielākajām „dzīvajām" viduslaiku pilsētām un Marokas garīgo centru. Dodieties ekskursijā, kā arī izmantojiet brīvo laiku, lai to iepazītu savā ritmā un izjustu neparasto gaisotni.

Nākamajā dienā dodieties cauri ciedru un priežu mežiem, pāri Atlasa kalniem, garām aizām, līdz nonāksiet Sahāras tuksneša malā. Šeit gaidāms izbrauciens tuksnesī kamieļa mugurā un apmešanās lauku viesnīciņā. Ja vien piemodīsieties pietiekoši agri, jums būs lieliska iespēja tuksnesī noskatīties ne tikai saulrietu, bet arī saullēktu. Nākamajā dienā dodieties cauri vietējiem ciemiem un apskatiet Todra kanjonu. Pēc tam paredzēta ekskursija gida pavadībā uz nocietinājuma pilsētu Aīt Benhaddou, kur pēc izvēles varēsiet piedalīties arī kulinārijas nodarbībā, lai gūtu lielāku priekšstatu par Marokas virtuvi. Viena no ceļojuma dienām paies augstu Atlasa kalnos, kur paredzēta palikšana kalnu namiņā un vakariņas. No šejienes paveras brīnišķīgs skats. Savukārt piejūras pilsētā Essaouira ir ieplānota ekskursija un brīvais laiks. Te iesakām apskatīt senu portugāļu ostu un nocietinājumus. Ceļojums noslēgsies Marakešā, kur jūs pavadīsiet trīs dienas un varēsiet apskatīt Koutoubia mošeju un dārzus, Bahia pili, Mellah un Saadian kapenes, kā arī Djemaa el Fna laukumu un tirgu. Šī pilsēta jūs apburs ar austrumu pasakās aprakstītām ainām – krāšņiem tirgiem, akrobātu priekšnesumiem, zīlniekiem, stāstniekiem un čūsku dīdītājiem, un tā kā šī pilsēta ir tūres galamērķis, tad izmantojiet iespēju uzkavēties šeit ilgāk.
Cenā iekļauts
 • 14 brokastis, 3 vakariņas
 • 12 naktis viesnīcā, 1 nakts brīvdienu mājā (vairākiem cilvēkiem kopā), 1 nakts nomadu nometnē (vairākiem cilvēkiem kopā)
 • ekskursija pa Meknes, Volubilis un Fēsas pilsētām
 • nakšņošana berberu telšu kempingā
 • izbrauciens pa Todra kanjonu un Aīt Benhaddou pilsētu
 • pārgājiens pa Atlasa kalniem un Amred ciemata apmeklējums
 • ekskursija pa Essaouira un Marakešu
 • izbrauciens ar kamieli gida pavadībā
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā privāts autobusiņš ar gaisa kondicionētāju
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni EUR 240-315)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ceļojuma laikā paredzēts apskatīt patiešām daudz vietu, tādēļ jūs gaida agra celšanās un vēla ierašanās viesnīcās.

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

icon
dcmh

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
35.171389
-5.269722000000002
no
1199