No Bangkokas līdz Singapūrai

Piedzīvojumu ceļojumi
1
20
Bangkoka
Malaizija, Singapūra, Taizeme
no  1648 €
Šī piedzīvojuma laikā jūs apceļosiet Taizemi un Malaiziju, uzsākot piedzīvojumu Bangkokā un noslēdzot to Singapūrā.
Bangkoka jūs pārsteigs ar šarmantu arhitektūras sajaukumu un modernās dzīves iespiešanos senā vidē, kur moderni debesskrāpji mijas ar tradicionāliem ķīniešu veikaliņiem un Mercedes automašīnas spraucas pa ieliņām līdzās velorikšām. Iepazīstiet kultūru apmeklējot senas pilis, pogodas un noteikti iegriezieties vietējā tirdziņā. Ja vēlaties, apskatiet pilsētu slīdot khlongā pa pilsētas kanāliem un apmeklējiet Gulošā Budas statuju Wat Po templī. Neuztraucieties, ja neesat paspējuši apskatīt visu, ko šī pilsēta piedāvā ceļojuma pirmajās dienās, jo maršruta gaitā jūs vēlreiz šurp atgriezīsieties. Vakarā jūs brauksiet uz Chiang Mai, kur pēc izvēles varēsiet apmeklēt Doi Suthep templi, tirgus, kas slaveni ar sudraba izstrādājumiem, kokgriezumiem un keramiku, un kulinārijas stundu, kā arī jums būs iespēja doties pārgājienā vai arī izbraucienā ar velosipēdu. Chiang Mai kopš 14. gadsimta ir nozīmīgs budisma centrs un šeit atrodas vairāk nekā 300 tempļu. Daudzi šurp dodas, lai meditētu, apgūtu masāžas tehnikas un jogu.

Pēc tam jūs gaida 3 dienu pārgājiens, apmeklējot kalnu ciematus, kuri joprojām saglabājuši savu vietējo valodu, ģērbšanās stilu un reliģiju. Pa ceļam jūs apskatīsiet krāšņus ūdenskritumus, jūs gaida brauciens ziloņa mugurā un iespēja pārbaudīt spēkus, iekarojot upes krāces (sezonāli). Visa pārgājiena laikā jūs varēsiet baudīt tradicionālos ēdienus. Pēc tam jūs atgriezīsieties jau mazliet pazīstamajā Chiang Mai un ar vilcienu dosieties atpakaļ uz Bangkoku, kur varēsiet turpināt pilsētas apskati. Nākamās dienas vakarā turpināsies ceļš uz Taizemes dienvidiem un līča salām - Koh Phangan un Koh Samui, kas jūs sveiks ar kokosriekstu palmām un baltu smilšu pludmalēm. Šeit jūs varēsiet snorkelēt, doties pārgājienos, piedalīties jogas nodarbībās vai vienkārši laiskoties.

Pēc tropisko salu atpūtas jūs gaidīs Nakhon Si Thammarat pilsēta Taizemē, kur redzēsiet budistu tempļus, mošejas un 17. gadsimta eiropiešu celtās ražotņu ēkas un namus, kuri atgādina par laiku, kad šī pilsēta bija nozīmīgs tirdzniecības centrs. Pēc tam Penangā pēc izvēles varēsiet apbrauktā pilsētu ar velorikšu, apmeklēt tirgus un tempļus, ķīniešu kvartālu un Mazo Indiju, kā arī izbaudīt šo dažādo kultūru virtuves. Nākamajā dienā jūs gaida dabas pārgājieni pa ainavisko Kamerona Augstkalni, kas ir slavena ar tējas plantācijām un zemeņu laukiem. Kualalumpurā pēc izvēles varēsiet doties apskatīt Petronas torņus, ķīniešu kvartālu, KL torni, Islāma mākslas muzeju vai arī Nacionālo mošeju, vai arī doties ārpus pilsētas, lai apmeklētu slavenās Batu alas, kas ir Krišnas svētvieta. Savukārt senajā ostas pilsētā Melakā varēsiet doties uz muzejiem, tirgiem, vietējie restorāniem, kā arī apskatīt pilsētu izbraucienā pa pilsētas kanāliem. Ceļojuma noslēgumā, nonākot Singapūrā, jums būs brīvais laiks, lai dotos Nakts safari, aplūkotu koloniālajā stilā celto krāšņo Raffles viesnīcu, ķīniešu kvartālu vai Mazo Indiju.
Cenā iekļauts
 • 6 brokastis, 2 pusdienas, 2 vakariņas
 • 11 naktis viesnīcās/viesu namos, 5 naktis vienkāršos viesu namos, 2 naktis kalnu ciematā, 3 nakts vilciena guļamvagonā
 • pārgājiens uz kalnu ciematiem, pārbrauciens ziloņa mugurā, laivu brauciens
 • Koh Phangan un Koh Samui pludmales, Kamerona Augstkalnes takas
 • ķīniešu kvartāls Penangā
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā vilciens, vietējais autobuss, laivas un prāmis
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 425-550)
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija

Singapūra atrodas 300 km attālumā no Kualalumpūras, ar ērtu dzelzceļa un gaisa satiksmi starp pilsētām.

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

icon
ATRA

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
13.739568344646171
100.5587990981445
no
1648