X

Avio ziņas

Izceļošana un atgriešanās Latvijā ar 11.10.2021.:
 
Vēlamies informēt, ka no 21.10. - 15.11. Latvijā ir izsludināta cietstāve jeb “lokdauns”, kas nosaka stingrus personu pārvietošanās ierobežojumus, tai skaitā kārtību, ka visām personām no plkst. 20.00 līdz 5.00 ir jāuzturas savās dzīvesvietās. 
 
Tādējādi personām, kuras ieceļojušas Latvijā no ārvalstīm un dodas uz savu dzīvesvietu vai dodas uz lidostu, lai izceļotu, ir jābūt līdzi apliecinājumam, biļetēm un pasei/ID kartei.
 

Apliecinājuma veidlapa atrodama šeit.

VAKCINĒTAJIEM / IZSLIMOJUŠIEM:
 • nebūtiska ceļošana atļauta
 • ceļošanai nepieciešams sadarbspējīgs sertifikāts ar QR kodu (pagājušas >15 dienas kopš vakcinācijas kursa pabeigšanas) / apliecina izslimošanas faktu (līdz 180 dienām)
 • pirms atgriešanās/iebraukšanas Latvijā (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli) vietnē covidpass.lv jāaizpilda apliecinājums
 • pašizolācija nav jāievēro, atgriežoties no ES vai EEZ valstī, Šveices vai Apvienotajā Karalistes, kā arī trešajām valstīm, izņemot atgriežoties no īpaši augsta riska valstīm Covid-19
 • PCR testi nepieciešami ceļošanai uz atsevišķām EEZ valstīm, kā arī trešajām valstīm
NEVAKCINĒTAJIEM / NEIZSLIMOJUŠIEM:
 • nebūtiska ceļošana atļauta (izņemot uz īpaši augsta riska trešajām valstīm)
 • Covid-19 PCR tests jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās izceļošanas
 • pirms atgriešanās Latvijā (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli) vietnē covidpass.lv jāaizpilda Covidpass apliecinājums
 • atgriežoties Latvijā no ES vai EEZ valstīm vai Šveices, zema riska trešajām valstīm, tests nav jāveic, bet ir jāievēro 10 dienu pašizolācija (pašizolācijas laiku var saīsināt, ja 7. dienā veic RNS testu un tas ir negatīvs)
 • atgriežoties Latvijā no augsta riska trešajām valstīm (t.sk. ES un EEZ augsta riska valstīm), tests ir jāveic, ir jāievēro 10 dienu pašizolācija (pašizolācijas laiku var saīsināt, ja 7. dienā veic RNS un tas ir negatīvs)
 • Covid-19 PCR testi jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās ieceļošanas/izceļošanas (negatīvs rezultāts jāuzrāda pirms iekāpšanas pasažieru pārvadātāja transportlīdzeklī)
 • pašizolācija nav jāievēro bērniem līdz 12 gadu vecumam, kas ceļo kopā ar pieaugušajiem, kuri atbrīvoti no pašizolācijas prasības. Tomēr šajā gadījumā bērni neveido ciešus kontaktus ar personām ārpus savas mājsaimniecības, neapmeklē publiskus pasākumus, bērnu kolektīvus, neizmanto sabiedrisko transportu 10 dienu periodā kopš izbraukšanas no augsta riska valsts.
Papildu informācija>> un saites uz Covidpass>>, Re-Open EU>>Sertifikāts >>, Pašizolācija >> vai jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.
 

Jaunie regulējumi pasākumu, konferenču un semināru rīkošanai/apmeklēšanai Latvijā no 18.10.2021.

Estravel Latvia turpina strādāt attālināti, pilnībā nodrošinot savus klientus ar aktuālo informāciju un atbalstu, organizējot ceļojumus un nodrošinot pakalpojumus! 

Uzmanību! Jauni lidojumu drošības noteikumi

Pamatojoties uz ASV un Lielbritānijas valstu drošības dienestu rīkojumiem, vairākām lidsabiedrībām, kas izpilda reisus uz ASV un Lielbritāniju, noteikts aizliegums pasažieru salonos pārvadāt jebkāda veida datu pārraides un elektroniskās iekārtas, izņemot mobilos telefonus, kuru izmēri nepārsniedz 16 x 9,3 x 1,5 cm.
 
Sākot ar 2017. gada 24. martu pasažieriem, kuri izlido ar zemāk minēto aviokompāniju reisiem uz galamērķiem ASV un Lielbritānijā, klēpjdatori, planšetdatori, DVD atskaņotāji un citas jebkāda veida elektriskās un elektroniskās ierīces jānodod reģistrētajā bagāžā.
Lidsabiedrības, uz kurām attiecas jaunie noteikumi, lidojot uz ASV:
Lidostas, no kurām spēkā minētie noteiktumi arī tranzīta lidojumos uz ASV:
Lidsabiedrības, uz kurām attiecas jaunie noteikumi,
lidojot uz Lielbritāniju, no tās vai tranzītā
cauri Tuvo Austrumu vai Ziemeļāfrikas valstīm:
Turkish Airlines
Qatar Airways
Emirates
Etihad Airways
Royal Jordanian
EgyptAir
Saudi Arabian Airlines
Kuwait Airways
Royal Air Maroc
Ataturk Airport, Stambula, Turcija
Kuwait International Airport, Kuveita
Hamad International, Doha, Katara
Abu Dhabi International, Apvienotie Arābu Emirāti
Dubai International, Apvienotie Arābu Emirāti
Mohammed V International, Kasablanka, Maroka
Cairo International Airport, Ēģipte
Queen Alia International, Ammāna, Jordānija
King Abdulaziz International, Džida, Saūda Arābija
King Khalid International, Rijāda, Saūda Arābija
British Airways
Turkish Airlines
EasyJet
Jet2.com
Monarch
Thomas Cook
Thomson
Pegasus Airways
Atlas-Global Airlines
Middle East Airlines
Egyptair
Royal Jordanian,
Tunis Air
Saudia
 Šis saraksts nav galīgs un var tikt papildināts.
bottom logo
   +371 67283300         sales@estravel.lv

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   sales@estravel.lv
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180413-17');