Avio ziņas

Uzmanību! Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Jauni biļešu veidi airBaltic lidojumos

 

No  2020. gada 1. jūlija visiem airBaltic lidojumiem vari izvēlēties kādu no četriem biļešu veidiem: GREEN, GREEN plus, GREEN classic un BUSINESS.


Lai tu justos droši, plānojot ceļojumus, un nodrošinātos pret neparedzētām dzīves situācijām, lidojuma datuma maiņa ir pieejama pilnīgi visām biļetēm.

GREEN
Biļete par izdevīgu cenu – ar iespēju mainīt lidojuma datumu par papildu samaksu.airBaltic tkt2

 

GREEN plus
Laba cena komplektā ar nododamo bagāžu un iespēju mainīt lidojuma datumu par atsevišķu samaksu. Papildu elastībai vari piepirkt klāt arī vārda maiņas vai lidojuma atcelšanas iespēju.

 

GREEN classic
Izvēle komfortam un sirdsmieram. Cenā ir iekļauti visi svarīgākie papildpakalpojumi: nododamā bagāža, sēdvietas izvēle, reģistrācija lidostā un lidojuma datuma maiņa, kā arī lielāka elastība mainīt pasažiera vārdu vai atcelt lidojumu.

 

BUSINESS
Nemainīga vērtība. Ceļojot biznesa klasē, baudi neskaitāmas priekšrocības, izsmalcinātu apkalpošanu un pilnīgu elastību mainīt vai atcelt lidojumu, kad un cik vien vēlies.
 
bottom logo
   +371 67283300         sales@estravel.lv

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   sales@estravel.lv
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2HQDSET4N4');